قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر

قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر


همان طورکه می دانید شیوه های  مختلفی برای ارتقاء امنیت ساختمان‌ها وجود دارد. یکی از بهترین و پرکاربردترین راه ها، استفاده از تجهیزات و سیستم‌های حفاظتی هوشمند در ساختمان‌ها می‌باشد. طی سال‌های اخیر استفاده از سیستم‌های اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن در بین اغلب صاحبین ساختمان ها  به امری معمول تبدیل شده است. با توجه به آمار بالای سرقت از منازل و واحدهای تجاری احتیاج به نصب سامانه اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن بیش از پیش احساس می‌شود. ما شما را با کلینیک ساختمانی آریابان آشنا می کنیم. به واسطه ی خرید از این کلینیک شاهد ارزان ترین قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر، با کیفیتی مثال زدنی خواهید بود.

وجود سیستم اعلام سرقت در ساختمان‌ها باعث آسایش خاطر ساکنین و افزایش امنیت محل در زمان حضور یا غیبت ساکنین آن خواهد شد. به منظور افزایش کارایی سیستم اعلام سرقت و فراهم آوردن بالاترین سطوح امنیت برای مکان مورد نظر خود بهتر است از کارشناسان مجرب در این زمینه کمک گرفته و سخت‌افزارهایی را انتخاب و نصب کنید. تا نیازهای امنیتی محیط مورد نظر شما را به بهترین نحو مورد پوشش قرار دهند.

لازم به ذکر است که خدمات و فعالیت مجموعه ی آریابان شامل دادن مشاوره درمورد قیمت و خرید سیستم آتش نشانی در قائمشهر ، قیمت و خرید انواع سیستم اعلام حریق در قائمشهر ، قیمت و خرید سیستم اطفا حریق در قائمشهر،و مشاوره در مورد خرید و نصب بسیاری از تجهیزات ساختمانی و امنیتی از جمله مشاوره درمورد قیمت دستگیره هوشمند درب ضدسرقت در قائمشهر و… و در سایر شهر های استان مازندران نیز می‌شود.

شما برای براوورد قیمت سیستم اعلام سرقت در قائمشهر می توانید با دفتر این کلینیک که شماره آن در ادامه قید شده تماس بگیرید. از هزینه دقیق،آن و… مطلع شوید.

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲
۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

برای درک بیشتر و به دست آوردن اطلاعات کاربردی در مورد چیستی و قیمت و خرید انواع سیستم اعلام سرقت، همچنین به منظور آشنایی بیشتر با کلینیک ساختانی آریابان و… با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید:

سیستم اعلام سرقت

به طورکلی می توان مطرح نمود که سیستم های اعلام سرقت در مکان ها و ساختمان های با کاربری مختلف نصب می شوند تا در مواقع لزوم ورود افراد غیرمجاز با مکان های موردنظر کنترل شود. جالب است بدانید که این سیستم ها که انواع مختلفی دارند با بهره گیری از حسگر های خود می توانند هرگونه حرکت غیرمجاز را تشخیص دهند و با ارسال پیامی به دستگاه مرکزی موجب به صدا درآمدن آژیر می شود. چنین سیستمی به حفظ امنیت محیطی کمک شایانی می کند.

این سیستم در حالت عادی دستگاه غیرفعال است. یعنی تمامی چشمی ها و تلفن کننده از دستگاه مرکزی تغذیه می کنند و باتری اضطراری هم آماده و شارژ شده نگه داشته می شود. بعدازاینکه به هر دلیلی دستگاه مرکزی توسط ری موت ها فعال و در حالت مسلح شده قرار می گیرد.

در صورت تحریک هر یک از چشمی ها یا مگنت در یا هر حسگر دیگری که به دستگاه مرکزی وصل است، سریعاً ولتاژ لازم برای تحریک تلفن کننده و آژیر تأمین می شود. این دو قطعه به کار خواهند افتاد. در همین حالت با به صدا درآمدن آژیر داخلی، لامپ چشمک زن هم روشن می شود. صدای آژیر در صورت تحریک نشدن دوباره و بعد از یک مدت زمان مشخص که از قبل تنظیم و مشخص شده است قطع خواهد شد. لازم به ذکر است که برای قطع کردن صدای آژیر و چشمک زن در هر زمان ممکن باید از ریموت کنترل یا صفحه کلید استفاده کرد.

اجزای سیستم اعلام سرقت اماکن چیست؟

سنسور، دتکتور، آشکار ساز
آژیر
تلفن کننده
باطری های اضطراری
سرور
ریموت کنترل

قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر
قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر

کاربرد سیستم های اعلام سرقت

سیستم های اعلام سرقت را می توان در طیف متنوعی از مکان ها استفاده کرد، از جمله:

 • مناطق صنعتی مانند دفاتر، انبارها و کارخانه ها
 • خانه های مسکونی و گاراژها
 • اماکن تجاری شامل مغازه ها، رستوران ها و هتل ها
 • تجهیزات ذخیره سازی

و غیره

در بالا خلاصه ای ساده از کاربرد سیستم های اعلام سرقت بیان شد اما این سیستم ها می توانند در هر مکانی که بتواند امنیت را بهبود ببخشد، مورد استفاده قرار گیرند.

انواع سیستم های سیستم اعلام سرقت

جالب است بدانید در که در زمینه دسته بندی انواع سیستم های ضد سرقت دیدگاه های مختلفی وجود دارد. در کنار آن معیارهای مختلفی نیز ممکن است مورداستفاده قرار گیرد. اما در این بخش از این نوشتار هدف ما دسته بندی این نوع از دستگاه ها بر اساس چگونگی فعال سازی آن ها هست که این موارد به صورت:

سیستم اعلام سرقت کنترل از راه دور :کاملاً مشخص است که فعال و غیرفعال سازی این نوع از سیستم ها با استفاده از کنترل از راه دور بوده و به طورکلی قابلیت کنترل از راه دور استفاده های بسیار گسترده ای دارند. این نوع از سیستم به دلیل راحتی کاربری آن ها به طور عمده در اماکن مسکونی مورداستفاده قرار می گیرند.

سیستم اعلام سرقت دارای صفحه کلید: صفحه کلیدها این سیستم های اعلام سرقت که وظیفه فعال یا غیرفعال کردن سیستم را بر عهده دارد را می توان درجاهای مختلف ساختمان نصب کرد. این نوع از سیستم به طور عمده در ساختمان های بزرگ و حساس استفاده می شوند و قابلیت کنترل از راه دور را ندارد. ناگفته نماند در مورد هر دو نوع بالا از سیستم های اعلام سرقت می توان که قابلیت فعال یا غیرفعال کردن از طریق تلفن ثابت یا همراه را اضافه کرد.

مزایای استفاده از سیستم اعلام سرقت 

۱-مسدود کننده راه های سرقت

با استفاده از انواع سنسور های تشخیص باز شدن درب  ضد  سرقت  و هر نوع درب دیگر تشخیص ضربه تمامی راه های سارق مسدود می شود. در صورت راه یافتن سارق به داخل، سنسور تشخیص حرکت، آخرین فرصت را نیز از سارق میگیرد و سرقت را اعلام می نماید.

۲- سیستم اعلام سرقت فراگیر

به وسیله آژیر یا فلاشر های نوری، وقوع سرقت به طور عمومی اعلام می شود. حتی اعلام سرقت به صورت تلفنی به اشخاص لازم و یا پلیس اطلاع داده میشود تا سریعا خود را به محل برسانند.

۳-سیستم اعلام حریق

با وجود قابلیت استفاده از سنسور های دود در سیستم اعلام سرقت می توان قبل از گسترش حریق آن را کنترل نمود.

۴-سیستم دینگ دانگ

در اماکن تجاری در صورت سرگرم بودن صاحبان مغازه، سیستم دینگ دانگ به وسیله صدای خود ورود شخص را اعلام می نماید. بدین وسیله سیستم امنیتی و حفاظتی در سیستم اعلام سرقت عملکرد خود را نشان می دهد.

سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر در دو نوع کلی معمولی که در آن تمام اجزا سیستم با کابل به مرکز کنترل ( کنترل پنل ) وصل می شوند.نوع بی سیم که نیازی به کابل کشی ندارد، عرضه می شوند.

قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر
قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر | نصب سیستم اعلام سرقت ارزان در قائمشهر

قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر

نکات مهم درخرید سیستم اعلام سرقت:

۱. تجهیزات بی کیفیت و ارزان نخرید.

۲.توجه داشته باشید سیستم جعلی یا فیک نباشد.

۳. با طراح خود محل را حتما بررسی کنید.

۴.برآورد هزینه را دقیق انجام دهید.

در صورت نیاز به دریافت خدمات مشاوره برای استعلام و محاسبه ی دقیق تر قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر و…، می توانید با دفتر فروش کلینیک آریابان که شماره آن ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳ و ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲ می باشد تماس بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید از هزینه دقیق آن و… مطلع شوید.

چرا کلینیک آریابان؟

 • روابط عمومی بالا و حسن خلق پرسنل کلینیک
 • منصف بودن از نظر قیمت
 • فروش محصولات با کیفیت
 • خدمات پس از فروش و نصب محصولات
 • تنوع محصولات
 • ارائه مشاوره های کاربردی

همه این ها تنها بخشی از حسن کلینیک آریابان می باشد. شما برای اطمینان فقط کافیست در صورت نیازمند بودن به محصولات این کلینیک سری به فروشگاه بزنید تا برتری کلینیک آریابان به شما ثابت گردد.

کلینیک ساختمانی آریابان

در زندگی امروزی نیاز به افزایش امنیت بیشتر حس می شود. به همین دلیل هر روز به آمار شرکت ها و خدمات سیتسم های امنیتی افزوده می شود. سیستم اعلام سرقت به افراد در پیشبرد هدف حفظ امنیت کمک شایانی می کند. شما کاربران عزیز مازندرانی می توانید برای حفظ امنیت کلینیک ساختمانی آریابان را انتخاب کنید که به واسطه ی خرید از این کلینیک شاهد ارزان ترین قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر، با کیفیتی مثال زدنی خواهید بود.

برای آشنایی بیشتر با محصولات این کلینیک و افرادش ، خدماتش و … با لمس روی 👈👈کلینیک ساختمانی آریابان وارد پیج اینستاگرامی کلینیک شوید.

تماس با ما

برای مشاوره گرفتن در مورد قیمت و خرید سیستم اعلام سرقت در قائمشهر و … می توانید از مشاوره رایگان متخصصان کلینیک ساختمانی آریابان استفاده کنید. بدین منظور می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *