کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره

کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره


نام دیگر کرکره اتوماتیک، کرکره برقی است. درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی است که کرکره اتوماتیک یکی از انواع آن است. کرکره اتوماتیک از قدیمی ترین انواع درب های اتوماتیک است. اگر به خاطر داشته باشید  در قدیم برای درب مغازه ها از کرکره ها به صورت دستی استفاده می شد و به این صورت امنیت را بوسیله آن ایجاد می کردند. ولی امروزه ما شاهد نوع پیشرفته تری یعنی کرکره اتوماتیک هستیم. در واقع به علت سبکتر شدن سازه کرکره اتوماتیک، جایگزین مناسبی برای کرکره های دستی قدیمی می باشد. از این نوع کرکره می توان در مکانهایی که محدودیت فضایی دارنند استفاده کرد.کلینیک ساختمانی آریابان با ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی کرکره اتوماتیک با قیمت استثنایی در بابل بصورت تخصصی، امنیت در صنعت ساختمان فعالیت خود را آغاز کرده است.

کرکره اتوماتیک

سازنده کرکره اتوماتیک با ساختن یک ریموت کار با آنرا آسان‌ تر کرده است و شما با فشردن دکمه بر روی ریموت می توانید آنرا براحتی بازو بسته کنید. همچنین کرکره اتوماتیک نمای زیبایی به ساختمان می دهد.

در چه مکان هایی کرکره برقی استفاده می شود؟

فروشگاه ها :  

انواع ‌ورودی های فروشگاه ها برای امنیت بیشتر از کرکره اتوماتیک استفاده می کنند.

پارکینگ ها :

در پارکینگ ها برای انواع ورودی های کم تردد و پر تردد پارکینگی استفاده می شود.

مراکز صنعتی :

در مراکز صنعتی از درب اتوماتیک  برای دهانه های با عرض و ارتفاع زیاد و یا کم استفاده می شود.

پنجره ها:

در پنجره ها برای امنیت، حفاظ و  تنظیم‌ نور ورودی استفاده می شود.

کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره
کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره

دلایل برتری کرکره اتوماتیک با کرکره های قدیمی :

امنیت بالای کرکره اتوماتیک:

 مهم ترین ویژگی کرکره های برقی نسبت به نوع قدیمی آن، امنیت بالای کرکره اتوماتیک  است. در کرکره های قدیمی، امنیت آن فقط توسط یک قفل بود که با شکستن آن توسط سارقان راه ورود به ساختمان بسیار آسان بود. اما کرکره های اتوماتیک دارای قفل اتوماتیک هستند. به همین علت  امنیت کرکره های برقی یا اتوماتیک بسیار بیشتر از کرکره های سنتی است.

راحتی استفاده از آن:

  از دیگر ویژگی هایی که باعث برتری کرکره اتوماتیک نسبت به کرکره قدیمی است، راحتی  استفاده از آن است. برای باز و بسته شدن کرکره های سنتی باید توسط دست این کار را انجام می پذیرفت و هر چند وقت یکبار باید آن را روغن کاری کرده، بنابراین باید انرژی زیادی را صرف آن می کردند. اما در کرکره های اتوماتیک  برای باز کردن آن نیاز به یک ریموت کنترل دارید. بنابراین از ویژگی های اصلی کرکره های اتوماتیک سهولت در استفاده می باشد.

بهینه سازی انرژی:

در کرکره های اتوماتیک بهینه سازی انرژی و جلوگیری از هدر رفتن آن بهتر از کرکره های قدیمی می باشد. کرکره اتوماتیک دارای تیغه های گوناگونی است به طوری که با تیغه هایی از نوع  فوم دار، از هدر رفتن انرژی های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کنند. علاوه بر آن کرکره های اتوماتیک  می تواند آلودگی صوتی را کاهش دهد و از ورود صدا  به داخل و بالعکس  جلوگیری کند.

هزینه نگهداری کمتر:

کرکره های برقی یا کرکره اتوماتیک نسبت به کرکره های های قدیمی هزینه نگهداری و سرویس بسیار پایین تری دارنند. کرکره های سنتی  نیازمند این بودند که مدام سرویس دهی شوند. بنابراین باید همیشه هزینه هایی را برای آن در نظر می گرفتند. اما در مقابل در کرمره های اتوماتیک این هزینه ها به اندازه قابل توجه ای کاهش یافته است.

کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره
کرکره اتوماتیک در بابل | نصب کرکره اتوماتیک در بابل | فروش کرکره اتوماتیک در بابل | کرکره

کیفیت تیغه ها:

مزیت دیگری که کرکره های برقی یا اتوماتیک نسبت به کرکره های سنتی دارند، استفاده از تیغه های مرغوب می باشد. کرکره های سنتی از تیغه های معمولی و با کیفیت پایین استفاده می کردند که بسیار زود سوراخ می شدند و در معرض باران و برف به سرعت زنگ می زدند و همچنین رنگ آن ها سریعا از بین می رفت و نیاز به صرف هزینه بابت سرویس و رنگ کردن آن وجود داشت. اما کرکره های برقی یا اتوماتیک به دلیل اینکه از تیغه های مرغوبی استفاده می کنند زنگ نمی زنند، تیغه آن ها به راحتی خراب نمی شود و رنگ آن بسیار با کیفیت می باشد و در معرض آفتاب و باران و برف مقاوم و ماندگار هستند.

تنوع در رنگ و شکل:

کرکره های اتوماتیک دارای تنوع رنگی مختلفی هستند. معمولا در  کرکره های سنتی فقط از دو رنگ‌ استفاده می کردند. همچنین در کرکره های سنتی تنوع شکلی خیلی کم بود بنابراین به نمای بیرونی آن فضا هیچ کمکی نمی توانست شود. اما در مقابل، کرکره های اتوماتیک را با توجه به تنوع رنگی و شکلی آن، می توان در نماهای مختلف استفاده کرد و باعث ایجاد هماهنگی زیبایی از لحاظ رنگ و هارمونی شد.

کلینیک ساختمانی آریابان

کلینیک امنیتی و حفاظتی آریابان با هدف حفاظت از محل سکونت و کسب و کار شما آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم در بابل می باشد. با کمک کلینیک ساختمانی آریابان شما می توانید در کل ساعات شبانه روز با یک سیستم ایمنی و حفاظتی مطمئن از جمله فروش ، نصب و راه اندازی کرکره اتوماتیک در بابل امنیت کافی را برای محل کار و زندگی خود به وجود آورید.

ما را در صفحه اینستاگرام کلینیک ساختمانی آریابان دنبال کنید.

شماره های تماس

جهت ارتباط با کارشناسان مشاوره و فروش می توانید از طریق صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید :

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲
۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳ مهندس پوراکبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *