قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس

قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس


امروزه بسیار از نرده و پله شیشه ای در بسیاری از ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می شود. این تجهیزات به عنوان محافظ در راه پله ها کاربرد دارد و امنیت افراد در تردد را فراهم می کنند. بدیهی است که می توان از مواد متنوعی برای طراحی یک نرده و پله خیره کننده و کاربردی استفاده کرد. در سال های اخیر به دلیل مزایای بی شمار و درخشش جذابی که نرده و پله شیشه ای ایجاد می کنند، بسیار محبوب شده اند. همچنین در معماری مدرن و طراحی داخلی نرده و پله شیشه ای پرطرفدار هستند. بنابراین شما را با کلینیک ساختمانی آریابان آشنا می کنیم. به واسطه ی این کلینیک ارزان ترین قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس را با کیفیتی مثال زدنی خواهید داشت.

ضمنا اجرای نرده و پله شیشه ای ساختمان کار بسیار حساسی است و باید حتما توسط ی تیم متخصص انجام شود. اندازه گیری های دقیق با ابزارهای مخصوص و آگاهی و کنترل کامل به ریزه کاری ها و موارد غیر قابل پیش بینی از جمله نکاتی است که باید در مورد نصب این پله ها در نظر داشت.تیم آریابان نیرو های مجربی را دارا است که این کار را به نحو احسنت انجام می دهند.

خدمات و فعالیت مجموعه ی آریابان شامل مشاوره در مورد خرید و نصب بسیاری از تجهیزات ساختمانی و امنیتی و … از جمله خرید و نصب راهبند اتوماتیک و پارکینگ در چالوس،اطلاعات کاربردیدر حیطه ی قیمت دستگیره هوشمند درب ضدسرقت در چالوس و… در سایر شهر های استان مازندران نیز می‌شود.

شما قبل از انجام خرید نرده و پله شیشه ای ساختمان و … می توانید با دفتر این کلینیک که شماره آن در ادامه قید شده تماس بگیرید. از هزینه دقیق،آن و… مطلع شوید.

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲
۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

برای درک بیشتر و به دست آوردن اطلاعات کاربردی در مورد نرده و پله شیشه ای ساختمان و همچنین برای آشنایی بیشتر با کلینیک ساختانی آریابان و… با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید:

نرده شیشه ای و انواع آن

طبیعی است که هر خانه ای برای افزایش ایمنی به پله و نرده احتیاج دارد. امروزه جدا از مسئله ایمن زیبایی نیز اهمیت زیادی دارد. چگونگی و متریال پله و نرده در طراحی داخلی خانه موثر می باشد. این در حالیست که ما امروزه چند نوع نرده داریم: نرده چوبی، نرده فلزی، نرده چوبی و نرده شیشه ای و…

یکی از پرطرفدارترین این نرده ها، نرده شیشه ای است. این نرده ها یکی از شیک ترین و زیباترین نوع نرده ها هستند.

فراموش نکنید که شیشه از دیرباز در دکوراسیون و فضای داخلی و خارجی ساختمان ها وجود داشته و منجر به جذابیت و زیباسازی هر چه بیشتر فضای مورد نظر می شود. حالا هم با پیشرفت تکنولوژی از نرده شیشه ای به عنوان یکی از زیباترین نرده ها در فضای دکوراسیون استفاده می شود.

با وجود پیشرفت تکنولوژی و علم با استفاده از ماشین آلات سکوریت و لمینت انواع مختلفی از نرده شیشه ای وجود دارد که عبارت است از:

 1. فیکس پونت
 2. اسپیگوت
 3. اکسپوز یا روکار
 4. دفنی یا تو کار
 5. فریملس یا بدون فریم

پله شیشه ای و انواع آن

پله شیشه ای، نوع مدرن و خاصی از پله‌ها می‌باشند که متریال اصلی مورد استفاده در ساختار این پله‌ها شیشه است. در ساخت پله‌ شیشه‌ای از یراق آلات خاصی نیز استفاده می‌شود. شیشه علاوه بر ویژگی‌های خاص خود از جمله شفافیت، ایجاد فضای معلق و ظرافت می‌تواند باعث ایجاد فضای زیبا و جذاب در دکوراسیون ساختمان‌ها شود. این پله‌ها دارای زیبایی خاص و لوکسی هستند که باعث برتری آنها نسبت به سایر انواع پله‌ها مانند سنگی و چوبی می‌شود و نسبتاً فضای کمتری را نیز اشکال می‌نمایند.

در ساخت شیشه‌های مورد استفاده در این پله‌ها از تکنولوژی‌های به‌روزی‌ استفاده می‌کنند. در ساخت پله‌های شیشه‌ای حتماً باید از شیشه‌های نشکن و مقاوم مانند شیشه‌ سکوریت و شیشه‌ لمینت استفاده نمود تا بتوانند وزن انسان را به خوبی تحمل نمایند. همچنین می‌توان از انواع شیشه‌های مات، شفاف و سندبلاست به منظور تنوع در پله‌ها استفاده کرد.

پله‌های شیشه‌ای با توجه به سلیقه افراد و نسبت به فضای ساختمان انواع مختلفی دارد. انواع آن می‌تواند شامل موارد یر باشد:

 • پله‌های شیشه‌ای معلق
 • پله‌های شیشه‌ای مارپیچ
 • پله‌های شیشه‌ای مستقیم
قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس
قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس

مزایای نرده و پله شیشه ای

مزایایی که یک نرده و پله شیشه ای ارائه می دهد شامل موارد زیر می شود:

 • به ایجاد توهم فضای بیشتر در ساختمان کمک می کنند.
 • ورودی نور را در یک ساختمان مسدود نمی کنند.
 • به طور کلی بکارگیری شیشه برای ایجاد فضای داخلی مدرن ایده آل است.
 • تمیز کردن آنها نیز بسیار آسان است.
 • نرده و پله شیشه ای قوی و با دوام می باشد و نصب آن ها می تواند برای سال ها شما را از انجام فرآیندهای تعمیر و نگهداری بی نیاز کند.
 • نرده و پله های شیشه ای طراحی متنوعی دارند و با سایر مواد موجود کاملا سازگار می شوند.
 • شیشه ماده ای قابل اطمینان و ایمن می باشد. در حقیقت، شیشه های ضخیمی که برای ساخت نرده و پله های شیشه ای استفاده می شود، به ندرت دچار شکستگی می شوند.

قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس

قیمت نرده های شیشه ای بر اساس کیفیت شیشه به کار رفته در ساخت نرده از لحاظ ضخامت شیشه و نوع شیشه سکوریت و لمینت رنگ شیشه و نیز سیستم اجرایی نرده شیشه ای قیمت گذاری می شود.

شما برای اطلاع از قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس، می توانید با دفتر فروش کلینیک آریابان که شماره آن ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳ و ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲ می باشد تماس بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید از هزینه دقیق آن و… مطلع شوید.

قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس
قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس | فروش نرده و پله شیشه ای در چالوس

چرا کلینیک آریابان؟

 • روابط عمومی بالا و حسن خلق پرسنل کلینیک
 • منصف بودن از نظر قیمت
 • فروش محصولات با کیفیت
 • خدمات پس از فروش و نصب محصولات
 • تنوع محصولات
 • ارائه مشاوره های کاربردی

همه این ها تنها بخشی از حسن کلینیک آریابان می باشد. شما برای اطمینان فقط کافیست در صورت نیازمند بودن به محصولات این کلینیک سری به فروشگاه بزنید تا برتری کلینیک آریابان به شما ثابت گردد.

کلینیک ساختمانی آریابان

راه پله شیشه ای معمولا در ساختمان های مسکونی، اداری، ویلا های دوبلکس، نمایشگاه ها، فروشگاه های مدرن و… کاربری بسیاری دارند. شما با کلینیک ساختمانی آریابان، تجربه ی خرید ارزان ترین قیمت نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس را با کیفیتی مثال زدنی خواهید داشت.

برای آشنایی بیشتر با محصولات این کلینیک و افرادش ، خدماتش و … با لمس روی 👈👈کلینیک ساختمانی آریابان وارد پیج اینستاگرامی کلینیک شوید.

تماس با ما

برای مشاوره گرفتن قبل از خرید نرده و پله شیشه ای ساختمان در چالوس، می توانید از مشاوره رایگان متخصصان کلینیک ساختمانی آریابان استفاده کنید. بدین منظور می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *