قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس

قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس


می دانید که بالکن به عنوان قسمتی از محیط خانه که با فضای بیرون در ارتباط است می تواند نور را به فضای داخلی انتقال دهد. به همین علت امروزه از شیشه های کاملا شفاف به عنوان نرده در بالکن و تراس استفاده می شود. جنس این شیشه ها معمولا از سکوریت است که می تواند جذابیت خاصی ایجاد کند. بنابراین نرده شیشه ای بالکن و تراس علاوه بر حفظ امنیت، سبب افزایش نور و میزان روشنایی در محیط می شود. بنابراین شما را با کلینیک ساختمانی آریابان آشنا می کنیم. به واسطه ی این کلینیک ارزان ترین قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس را با کیفیتی مثال زدنی خواهید داشت.

لازم به ذکر است که ساختار کریستالی منظم و مقاوم شیشه سبب استفاده اکثر کارفرمایان از آن به عنوان مصالح ساختمانی شده است. نرده شیشه ای بالکن و تراس در افزایش زیبایی محیط داخلی یا خارجی بسیار موثر بوده و زیبایی فضا را چندین برابر می کند.

خدمات و فعالیت مجموعه ی آریابان شامل مشاوره در مورد خرید و نصب بسیاری از تجهیزات ساختمانی و امنیتی و … از جمله خرید و نصب سقف و نرده شیشه ای نشکن در چالوس و… در سایر شهر های استان مازندران نیز می‌شود.

شما قبل از نصب و خرید انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس و … می توانید با دفتر این کلینیک که شماره آن در ادامه قید شده تماس بگیرید. از هزینه دقیق،آن و… مطلع شوید.

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲
۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

برای درک بیشتر و به دست آوردن اطلاعات کاربردی در مورد انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس و همچنین برای آشنایی بیشتر با کلینیک ساختانی آریابان و… با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید:

نرده شیشه ای بالکن و تراس

امروزه به این نتیجه رسیده اند که معمولا دیوارچینی و استفاده از نرده های فلزی برای تراس مناسب نیستند. زیرا مانع از دیده شدن فضا و منظره بیرونی می شوند. پس استفاده از نرده شیشه ای بالکن و تراس به خاطر ظریف بودنشان در عین استحکام بالا می تواند بسیار موثر باشد. از آن جایی که ارتفاع نرده شیشه ای بالکن و تراس به راحتی قابل تنظیم است، می توان از آن ها به عنوان حفاظ استفاده کرد. درنتیجه اگر می خواهید به هر فضایی ارزش و حس لوکسی اضافه کنید، نصب نرده شیشه ای راه حل مساله است.

با توجه به میزان ارتفاعی که قرار است نرده شیشه ای بالکن و تراس نصب شود، می توان از شیشه سکوریت و یا لمینت با ضخامت های مختلفی استفاده کرد. ولی طبق ضوابط آتش نشانی معمولا اگر محل پروژه ارتفاع زیادی با زمین داشته باشد باید از شیشه های لمینت برای اینکار استفاده شود. چرا که شیشه های لمینت بسیار مستحکم هستند. اگر هم شکسته شوند به علت وجود لایه ی میانی به پایین ریزش نمی کنند و در جای خود باقی می مانند.

انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس

انواع مختلفی از سیستم های نرده شیشه ای بالکن و تراس وجود دارد. هر نوع دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود نیز است. در ادامه برخی از آن ها را معرفی می کنیم:

بدون قاب یا بدون فریم: نرده شیشه ای بالکن و تراس از نوع بدون فریم دارای پانل های شیشه ای هستند که حاشیه قاب ندارند. این به شما امکان می دهد از مناظر زیبایی لذت ببرید که توسط هیچ ساختار پشتیبانی قابل مشاهده قطع نمی شود. به همین دلیل،نرده شیشه ای بالکن و تراس بدون فریم اولین انتخاب برای هر بالکن، یا تراس است.

قاب دار یا فریم دار : در این نوع نرده شیشه ای بالکن و تراس صفحات شیشه ای درون یک چارچوب کامل قرار دارد. توسط ستون‌های فلزی، آلومینیوم یا استیل از هم جدا شده و به زمین متصل می‌شوند.

نرده شیشه ای سکوریت: شیشه سکوریت شیشه ای است که با استفاده از حرارت سخت شده است. پس می تواند تا شش برابر قوی تر از شیشه معمولی باشد. نرده شیشه ای سکوریت گزینه بسیار محبوب برای ساختمان های تجاری هستند.

نرده شیشه ای مدرن بالکن: مانند انواع دیگر از نرده های شیشه ای بالکن و تراس با این تفاوت که نگهداری و تمیز نگه داشتن آسان تر است.

قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس
قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس

مزایای نصب نرده شیشه ای برای بالکن و تراس

از جمله مزایای نصب نرده شیشه ای برای بالکن و تراس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای افزایش دوام خود نیازی به رنگ آمیزی یا تکمیل مجدد ندارند.
 • به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد.
 • به مرور زمان زنگ زده یا خورده نمی شوند.
 • می توانید برای ایمن ماندن در طول عمر خود به آن ها اعتماد کنید.
 • دید شما را نسبت به محیط اطراف مسدود نمی کند.
 • نصب نرده شیشه ای برای بالکن و تراس کار بسیار آسانی است.

قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس

قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس به موارد مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. عواملی مانند نوع شیشه، کیفیت و کارایی آن، استحکام و مقاومت، ابعاد شیشه  ، نوع نرده شیشه ای ، ضخامت و رنگ شیشه و… در قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس می تواند موثر باشد.

شما عزیزان در صورتی که نیاز به دریافت خدمات مشاوره برای استعلام و محاسبه ی دقیق تر قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس، می توانید با دفتر فروش کلینیک آریابان که شماره آن ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳ و ۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲ می باشد تماس بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید از هزینه دقیق آن و… مطلع شوید.

قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس
قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس | نصب نرده شیشه ای بالکن و تراس

چرا کلینیک آریابان؟

 • روابط عمومی بالا و حسن خلق پرسنل کلینیک
 • منصف بودن از نظر قیمت
 • فروش محصولات با کیفیت
 • خدمات پس از فروش و نصب محصولات
 • تنوع محصولات
 • ارائه مشاوره های کاربردی

همه این ها تنها بخشی از حسن کلینیک آریابان می باشد. شما برای اطمینان فقط کافیست در صورت نیازمند بودن به محصولات این کلینیک سری به فروشگاه بزنید تا برتری کلینیک آریابان به شما ثابت گردد.

کلینیک ساختمانی آریابان

در انتها تاکید می کنیم که با سنجیدن مزایا نصب نرده شیشه ای برای بالکن و تراس و … شاید تصمیم به بازسازی، نوسازی، تعمیر، ترمیم یا ساختن بالکن و تراس یک سازه شیشه ای دارید. ما کلینیک ساختمانی آریابان را معرفی می کنیم که با یک بار اعتماد به آن شاهد ارزان ترین قیمت انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس و بسیاری از تجهیزات امنیتی را با کیفیتی مثال زدنی خواهید بود.

برای آشنایی بیشتر با محصولات این کلینیک و افرادش ، خدماتش و … با لمس روی 👈👈کلینیک ساختمانی آریابان وارد پیج اینستاگرامی کلینیک شوید.

تماس با ما

برای مشاوره گرفتن قبل از خرید انواع نرده شیشه ای بالکن و تراس در چالوس، می توانید از مشاوره رایگان متخصصان کلینیک ساختمانی آریابان استفاده کنید. بدین منظور می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *