خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند در بابل

خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند در بابل


یک خانه هوشمند به زبان ساده خانه یا ساختمانی است که شما براحتی می توانید همه اجزا و لوازم برقی و مکانیکی آن را از راه دور بوسیله سیستمی جامع کنترل نمایید. این تکنولوژی علاوه بر سهولت استفاده و کاهش هزینه های مصرف انرژی  می تواند ایمنی و آسایش را برای شما به ارمغان بیاورد. کلینیک ساختمانی آریابان با استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه تکنولوژی خانه هوشمند در بابل آماده ارائه خدمات تخصصی به مشتریان می باشد .

زیرساخت های خانه هوشمند

برای پیاده سازی خانه هوشمند در همان ابتدای امر باید زیرساخت های لازم فراهم گردد این زیر ساخت ها عبارت است از یک شبکه با سیم یا بی سیم که تجهیزات خانه هوشمند تحت کنترل را به مرکز کنترل متصل می کند .

مزایای  پیاده سازی زیر ساخت خانه هوشمند

_ كنترل هوشمند روشنایی

_ كنترل هوشمند دما

_ کنترل سیستم صوتی و تصویری

_ سیستم اعلام حریق

_ سیستم حفاظتی و امنیتی

خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند
خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند

بخش های مختلف خانه هوشمند

کنترل کننده مرکزی :

همه اجزای خانه هوشمند از طریق کنترل کننده ی مرکزی با هم در ارتباطند و همه فرمان ها به واسطه کنترل کننده مرکزی برای اجزای مختلف خانه ارسال می شود.

پروتکل های ارتباطی :

پروتکل ارتباطی در واقع مسیری استاندارد و قابل قبول برای همه بخش های سیستم است تا بتواند اطلاعات را بین خودشان جا به جا کنند.

رابط های کاربری :

این ابزارها از ریموت کنترل هوشمندی که جایگزین همه ریموت های خانه می شود تا کلید های هوشمند، صفحه های لمسی و یا همین تلفن همراه و تبلتی که همه از آن ها استفاده می کنند را در بر می گیرد.

سنسورها :

سنسورها ابزارهایی هستند که می توانند از وضعیت های مختلف خانه نور، دما، رطوبت یا وجود دود گزارش تهیه کنند و با ارسال این گزارش ها برای کنترل کننده مرکزی امکان اعمال سناریو های از پیش برنامه ریزی شده را فراهم می کنند.

عملگرها :

به زبان ساده ، عملگرها یک “حرکت دهنده” هستند و فرمان های صادر شده رو اجرا می کنند.

خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند
خانه هوشمند در بابل | تجهیزات خانه هوشمند در بابل | راه اندازی خانه هوشمند

خدمات کلینیک ساختمانی آریابان

کلینیک ساختمانی آریابان با بروزترین تجهیزات و نیروی های متخصص در تلاش است تا با ارائه خدمات تخصصی در زمینه خانه هوشمند در بابل باعث ارتقا ارزش افزوده ملک شما ، کاهش مصرف انرژی و هزینه  های آن ، ایجاد امنیت بالا و راحتی و لذت برای شما عزیزان شود .

ما را در صفحه اینستاگرام کلینیک ساختمانی آریابان دنبال کنید.

کلام آخر

زندگی در دنیای مدرن امروز بسیار متفاوت است پس منطقی است که راه حل های ما هم در این دنیای مدرن، متفاوت باشد. خانه هوشمند مزیت های زیادی برای ساکنانش دارد مهمترین این مزیت ها تحت کنترل قرار گرفتن همه وسایل خانه، تأمین ایمنی و امنیت بیشتر، بهینه سازی مصرف انرژی و زمان، کنترلی شدن تجهیزات و لوکس کردن قابلیت ها. با هوشمند سازی خانه شما وارد دنیای جدیدی می شوید و سبک دیگری از زندگی را آغاز خواهید کرد.

تماس با ما

جهت ارتباط با کارشناسان مشاوره و فروش می توانید از طریق صفحه تماس با ما و شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۲
۰۹۱۱۸۰۰۸۹۰۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *